+420 602 235 476
info@ingespraha.cz

Mobilní dvou-sítný hrubotřídič R230

McCloskey R230 je universální plně mobilní hrubotřídič na pásovém podvozku, jehož typické použití je předtřídění. Umožňuje třídění vstupního materiálu (lomového kamene, demoliční sutí apod.) na tři zrnitostní frakce pomocí vibrační sítové komory. Nejhrubší frakce je vynášena zadním dopravníkem do výšky až 3,8 m, což umožňuje i přímé zásobování drtiče. Střední frakce a podsítné jsou vynášeny zpod sítové komory dvěma integrovanými sklopnými bočními dopravníky s výložní výškou až 3,7/4,1 m, takže stroj nevyžaduje pro haldování další přídavné dopravníky. Sítová komora (s dvouložiskovým uspořádáním a sklonem 13°-17°) o rozměrech cca 6,1 x 1,8 m je dvouvrstvá, s pěti bočně napínanými síty ve svrchní vrstvě a třemi podélně napínanými síty ve vrstvě spodní. Ve svrchní vrstvě bývá častěji rošt (trapézový či prstový) nebo děrovaný plech. Vysoké frekvence a velká amplituda kmitů sítové komory umožňují dokonalé vytřídění materiálu. Přístup k sítové komoře je umožněn z boků, kde jsou umístěny obslužné plošiny.

Volitelně se dodává motor Caterpillar C7.1B T4 (168 kW) nebo Volvo D5 T4 (162 kW) při spotřebě nafty kolem 15 l/hod. Výkon stroje je až 500 t/h – v závislosti na charakteru vstupu a zrnitosti výstupu. Základní sestava zahrnuje pasový podavač a dálkové ovládání pojezdu stroje, standardně se dodává i nástavba násypníku. Volitelně pak článkový podavač, rošt nad násypníkem, zaplachtování sítové komory, skrápěcí sestava, případně další doplňky. Svody mazání ložisek jsou standardně umístěny na spodních částech konstrukce dopravníků. Třídič se přepravuje na podvalníku, jeho příprava k provozu nebo naopak k převozu trvá cca půl hodiny.

McCloskey R230 je v pracovní poloze dlouhý 16,5 m, široký cca 14,0 m a vysoký cca 5 m. Při přepravě je dlouhý 16,8 m, široký cca 3,0 m a vysoký cca 3,5 m. Jeho hmotnost je cca 40 t.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi zašleme souhrn technických specifikací stroje v českém jazyce. Volejte prosím na telefonní číslo 602 235 476 nebo pište na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Stránky výrobce:
http://www.mccloskeyinternational.com/products/screeners/R230

McCloskey Internation

Drtiče a třídiče

Servis a prodej nových mobilních drtičů a třídičů kanadsko-irské firmy McCloskey Intl. Ltd.

Vyberte značku
EXTEC Screens & Crushers Ltd

Drtiče a třídiče

Servis a prodej použitých mobilních drtičů a třídičů britské firmy EXTEC Screens & Crushers Ltd.

Vyberte značku
DAMCO Trailers

Podvalníky

Servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers

Vyberte značku
Naše služby

Naše geologicko-průzkumná divize Vám nabízí tyto služby:

  • inženýrskogeologický průzkum
  • hydrogeologický průzkum
  • analýza rizik, průzkum skládek a kontaminovaných ploch
  • průzkum radonového rizika
  • vrtné práce a polní geotechnické zkoušky

      

 

Více informacívíce informací
Aktuality
Kontakty

INGES s.r.o.

Adresa provozovny:
Archeologická 2636/3
15500 Praha 5 – Stodůlky

Fakturační adresa:
Na Petynce 985/34
16900 Praha 6 – Střešovice

Tel: +420 251 621 991
GSM: +420 602 235 476

E-mail: info@ingespraha.cz
E-mail: inges.praha@email.cz