+420 602 235 476
info@ingespraha.cz

McCloskey International Ltd.

Společnost McCloskey Intl. (člen skupiny METSO) si vybudovala svoji pozici na trhu mobilních technologií maximální vstřícností vůči rozmanitým požadavkům zákazníků a naprostá většina strojů je vyráběna na zakázku. V současnosti vyrábí McCloskey nejširší škálu modelů v kategorii mobilních drtičů, třídičů a dopravníků. V případě zájmu je možné si stáhnout aktuální katalog vyráběných strojů, který pokrývá kompletní sortiment s výjimkou zcela nových modelů.

Drtiče McCloskey

Při konstrukci mobilních drtičů vychází McCloskey z dlouhodobé spolupráce s předním americkým výrobcem drticích jednotek Telsmith a v posledních letech METSO. Jak čelisťové, tak odrazové i kuželové drtiče pak vynikají účinností procesu drcení, neboť vycházejí z konceptů prověřených desítkami let. Všechny mobilní drtiče jsou postaveny na velmi robustním chassis s pásovým podvozkem, které nese pohonnou jednotku s motorem Caterpillar či VOLVO, vlastní drtič s hydraulickým či přímým pohonem a vibrační či pasový podavač s objemným násypníkem. Hlavní dopravník je sklopný do přepravní nebo servisní polohy. Drtiče jsou vybaveny špičkovými ochrannými prvky, které zajišťují bezpečnost provozu strojů. Ovládání drtičů je řešeno centrální elektronickou jednotkou s velkým displejem, která umožňuje snadné a intuitivní řešení různých provozních úkonů. Drtiče lze rovněž vybavit širokou škálou volitelných doplňků.

více informací

Třídiče McCloskey

Plošinové třídiče řady S vyráběné ve čtyřech velikostech sítové komory, s délkou sítové plochy 3 m, 4,2 m, 6,1 m a 6,7 m a šířkou cca 1,4 m až 1,8 m. S výjimkou nejmenší verze se pak vyrábějí jak v provedení dvou-sítném, tak tří-sítném. U tří-sítných variant je čtvrtý dopravník umístěn optimálně pro recirkulaci nadsítného ve spojení s drtičem. Konstrukce sítových komor vychází z osvědčeného konceptu dvouložiskového uložení. Jejich výjimečná robustnost umožňuje využít výkon stroje k maximální účinnosti třídění. Ohledy na zákazníka se projevují i ve snadnosti výměny příčně napínaných sít, kterou zvládne bez potíží jedna osoba. Větší verze plošinových třídičů je kdykoli možné velmi snadno přestavět na proces „mokrého třídění“. Třídiče je možné dodat na pásovém nebo kolovém podvozku a s řadou volitelných parametrů či doplňků. Řadu S doplňuje ultrakompaktní malý model Kompaq.

více informací

Hrubotřídiče McCloskey

Hrubotřídiče řady R se vyrábějí ve čtyřech velikostech třídicí komory, o délce 2,7 m, 3,6 m, 4,9 m a 6,1 m, o šířce cca 1,2 m, až 1,8 m. Obě vrstvy komor je možné vybavit klasickými či prstovými síty, svrchní vrstvu pak může dále tvořit rošt nebo děrované hardoxové desky. Konstrukce třídicích komor vychází opět z osvědčeného konceptu dvouložiskového uložení a jejich robustnost dovoluje využít maximum energie pro proces třídění. Hrubotřídiče se dodávají výhradně na pásovém podvozku s řadou volitelných doplňků. Řadu R pak doplňují malé hrubotřídiče staršího typu.

více informací

Bubnové třídiče McCloskey - pouze použité stroje

Široká škála třídičů o délce bubnu 3,6 až 10 m a průměru 1,5 až 2,1 m, kde výrobce nabízí výjimečný rozsah jak velikosti strojů, tak jejich vybavení. Patentovaným vylepšením většiny verzí bubnových třídičů je pak radiálně otočný dopravník podsítné frakce. Bubnové třídiče se vyrábějí jak na pasovém, tak kolovém podvozku.

více informací

Haldovací dopravníky McCloskey

Řada mobilních či semimobilních haldovacích dopravníků doplňuje už tak široký sortiment McCloskey. Dopravníky jsou dle typu vybaveny objemnou násypkou nebo kompletním násypníkem s roštem a pasovým podavačem. Délka hlavního dopravníku může být od cca 15 m až do cca 46 m. Semimobilní jednotky mohou být připojeny k hydraulickému systému například třídiče, mobilní verze jsou pak vždy vybaveny vlastní pohonnou jednotkou umožňující naprostou autonomii stroje. Nejnovější řada teleskopických haldovacích dopravníků SDX je postavena na kolovém podvozku s funkcí automatického vytváření "ledvin".

více informací
McCloskey Internation

Drtiče a třídiče

Servis a prodej nových mobilních drtičů a třídičů kanadsko-irské firmy McCloskey Intl. Ltd.

Vyberte značku
EXTEC Screens & Crushers Ltd

Drtiče a třídiče

Servis a prodej použitých mobilních drtičů a třídičů britské firmy EXTEC Screens & Crushers Ltd.

Vyberte značku
DAMCO Trailers

Podvalníky

Servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers

Vyberte značku
Naše služby

Naše geologicko-průzkumná divize Vám nabízí tyto služby:

  • inženýrskogeologický průzkum
  • hydrogeologický průzkum
  • analýza rizik, průzkum skládek a kontaminovaných ploch
  • průzkum radonového rizika
  • vrtné práce a polní geotechnické zkoušky

      

 

Více informacívíce informací
Aktuality
Kontakty

INGES s.r.o.

Adresa provozovny:
Archeologická 2636/3
15500 Praha 5 – Stodůlky

Fakturační adresa:
Na Petynce 985/34
16900 Praha 6 – Střešovice

Tel: +420 251 621 991
GSM: +420 602 235 476

E-mail: info@ingespraha.cz
E-mail: inges.praha@email.cz