+420 602 235 476
info@ingespraha.cz

Mobilní dvou-sítný hrubotřídič R155

McCloskey R155 je universální plně mobilní hrubotřídič na pásovém podvozku, jehož typické použití je předtřídění. Umožňuje třídění vstupního materiálu (lomového kamene, demoliční sutí apod.) na tři zrnitostní frakce pomocí vibrační sítové komory. Nejhrubší frakce je vynášena zadním dopravníkem do výšky až 3,8 m, což umožňuje i přímé zásobování drtiče. Střední frakce a podsítné jsou vynášeny zpod sítové komory dvěma integrovanými sklopnými bočními dopravníky s výložní výškou až 3,6/3,9 m, takže stroj nevyžaduje pro haldování další přídavné dopravníky. Sítová komora (s dvouložiskovým uspořádáním a sklonem 16°-20°) o rozměrech cca 4,8 x 1,5 m je dvouvrstvá, se čtyřmi bočně napínanými síty ve svrchní vrstvě a třemi podélně napínanými síty ve vrstvě spodní. Ve svrchní vrstvě bývá častěji rošt (trapézový či prstový) nebo děrovaný plech. Vysoké frekvence a velká amplituda kmitů sítové komory umožňují dokonalé vytřídění materiálu. Přístup k sítové komoře je umožněn z boků, kde jsou umístěny obslužné plošiny.

Volitelně se dodává motor Caterpillar C4.4B T4 (102 kW) nebo Deutz 3.6 T4 (100 kW) při spotřebě nafty cca 12 l/hod. Výkon stroje je až 400 t/h – v závislosti na charakteru vstupu a zrnitosti výstupu.Základní sestava zahrnuje pasový podavač a dálkové ovládání pojezdu stroje; volitelně se dodává nástavba násypníku, článkový podavač, magnetický separátor, zaplachtování sítové komory, prodloužený zadní dopravník a skrápěcí sestava, případně i další doplňky. Svody mazání ložisek jsou standardně umístěny na spodních částech konstrukce dopravníků. Třídič se přepravuje na podvalníku, jeho příprava k provozu nebo naopak k převozu trvá cca půl hodiny.

McCloskey R155 je v pracovní poloze dlouhý 15,2 m, široký cca 13,5 m a vysoký cca 5 m. Při přepravě je dlouhý 15,3 m, široký cca 2,9 m a vysoký cca 3,4 m. Jeho hmotnost je cca 30 t.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi zašleme souhrn technických specifikací stroje v českém jazyce. Volejte prosím na telefonní číslo 602 235 476 nebo pište na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Stránky výrobce:
https://mccloskeyinternational.com/product/r155-screener/

McCloskey Internation

Drtiče a třídiče

Servis a prodej nových mobilních drtičů a třídičů kanadsko-irské firmy McCloskey Intl. Ltd.

Vyberte značku
EXTEC Screens & Crushers Ltd

Drtiče a třídiče

Servis a prodej použitých mobilních drtičů a třídičů britské firmy EXTEC Screens & Crushers Ltd.

Vyberte značku
DAMCO Trailers

Podvalníky

Servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers

Vyberte značku
Naše služby

Naše geologicko-průzkumná divize Vám nabízí tyto služby:

  • inženýrskogeologický průzkum
  • hydrogeologický průzkum
  • analýza rizik, průzkum skládek a kontaminovaných ploch
  • průzkum radonového rizika
  • vrtné práce a polní geotechnické zkoušky

      

 

Více informacívíce informací
Aktuality
Kontakty

INGES s.r.o.

Adresa provozovny:
Archeologická 2636/3
15500 Praha 5 – Stodůlky

Fakturační adresa:
Na Petynce 985/34
16900 Praha 6 – Střešovice

Tel: +420 251 621 991
GSM: +420 602 235 476

E-mail: info@ingespraha.cz
E-mail: inges.praha@email.cz