+420 602 235 476
info@ingespraha.cz

Mobilní tří-sítný třídič S190-3D (Tripledeck)

McCloskey S190-3D je universální kompaktní mobilní třídič na housenkovém podvozku s možností přetřídění vstupního materiálu na čtyři zrnitostní frakce + přepad na vstupním roštu. Vytříděný materiál je vynášen zpod sítové komory čtyřmi integrovanými sklopnými dopravníky s výložní výškou cca 5,1 / 4,7 m (boční / šikmý), resp. 4,6 m (zadní), takže stroj nevyžaduje pro haldování další přídavné dopravníky. Sítová komora (s dvouložiskovým uspořádáním) o rozměrech cca 6,1 x 1,5 m je třívrstvá, s pěti bočně napínanými síty ve svrchní a střední vrstvě a třemi podélně napínanými síty ve vrstvě spodní. Vysoké frekvence a velká amplituda kmitů sítové komory umožňují dokonalé vytřídění materiálu. Přístup k sítové komoře je umožněn z boku a čela, kde jsou umístěny obslužné plošiny.

Vznětový motor Caterpillar 4.4 ACERT dosahuje výkonu 97 kW při spotřebě nafty cca 12 l/hod. Výkon stroje je až 500 t/h – v závislosti na charakteru vstupu a zrnitosti výstupu. Základní sestava zahrnuje i dálkové ovládání pojezdu stroje a zdvihu roštu nad násypníkem. Volitelně se dodává prodloužený násypník, vibrační rošt, drticí rotavátor na výstupu podavače, skrápěcí systém, zaplachtování dopravníků i násypníku, přípojný kolový podvozek a pasová váha, případně další doplňky. Svody mazání ložisek jsou standardně umístěny na spodních částech konstrukce dopravníků.
Třídič se přepravuje na podvalníku, případně na vlastním kolovém podvozku, jeho příprava k provozu nebo naopak k převozu trvá max. 1 hodinu.

McCloskey S190-3D lze velmi snadno přestavět na mokrý proces třídění – montáží sprchového systému do stávající sítové komory a záměnou zadního dopravníku za vanu s výstupem do dehydrátoru = S190-3D Rinser.

McCloskey S190-3D je v pracovní poloze dlouhý 18,7 m, široký cca 18 m a vysoký cca 6,3 m. Při přepravě je dlouhý 17,5 m, široký cca 3,0 m a vysoký cca 3,45 m. Jeho hmotnost je cca 36,5 t (s pásovým podvozkem a standardním násypníkem).

V případě Vašeho zájmu Vám rádi zašleme souhrn technických specifikací stroje v českém jazyce. Volejte prosím na telefonní číslo 602 235 476 nebo pište na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Stránky výrobce:
http://www.mccloskeyinternational.com/products/screeners/S190

McCloskey Internation

Drtiče a třídiče

Servis a prodej nových mobilních drtičů a třídičů kanadsko-irské firmy McCloskey Intl. Ltd.

Vyberte značku
EXTEC Screens & Crushers Ltd

Drtiče a třídiče

Servis a prodej použitých mobilních drtičů a třídičů britské firmy EXTEC Screens & Crushers Ltd.

Vyberte značku
DAMCO Trailers

Podvalníky

Servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers

Vyberte značku
Naše služby

Naše geologicko-průzkumná divize Vám nabízí tyto služby:

  • inženýrskogeologický průzkum
  • hydrogeologický průzkum
  • analýza rizik, průzkum skládek a kontaminovaných ploch
  • průzkum radonového rizika
  • vrtné práce a polní geotechnické zkoušky

      

 

Více informacívíce informací
Kontakty

INGES s.r.o.

Adresa provozovny:
Archeologická 2636/3
15500 Praha 5 – Stodůlky

Fakturační adresa:
Na Petynce 985/34
16900 Praha 6 – Střešovice

Tel: +420 251 621 991
GSM: +420 602 235 476

E-mail: info@ingespraha.cz
E-mail: inges.praha@email.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace