+420 602 235 476
info@ingespraha.cz

Mobilní dvou-sítný třídič S80

McCloskey S80 je universální kompaktní mobilní třídič na housenkovém podvozku s možností přetřídění vstupního materiálu na tři zrnitostní frakce + přepad na vstupním roštu. Vytříděný materiál je vynášen zpod sítové komory třemi integrovanými sklopnými dopravníky s výložní výškou cca 4,1 m (boční), resp. 3,8 m (zadní), takže stroj nevyžaduje pro haldování další přídavné pasy. Sítová komora (s dvouložiskovým uspořádáním) o rozměrech cca 3,0 x 1,4 m je dvouvrstvá, se třemi bočně napínanými síty ve svrchní vrstvě a jedním podélně napínaným sítem ve vrstvě spodní. Vysoké frekvence a velká amplituda kmitů sítové komory umožňují dokonalé vytřídění materiálu. Přístup k sítové komoře je umožněn z boku a čela, kde jsou umístěny obslužné plošiny.
Vznětový motor JCB 444 dosahuje výkonu 63 kW při spotřebě nafty cca 7 l/hod. Výkon stroje je až 200 t/h – v závislosti na charakteru vstupu a zrnitosti výstupu. Základní sestava zahrnuje i dálkové ovládání pojezdu stroje a zdvihu roštu nad násypníkem. Volitelně se dodává drticí rotavátor na výstupu podavače, skrápěcí systém a pasová váha, případně další doplňky. Svody mazání ložisek jsou standardně umístěny na spodních částech konstrukce dopravníků. Třídič se přepravuje na podvalníku, jeho příprava k provozu nebo naopak k převozu trvá max. 1 hodinu.

McCloskey S80 je v pracovní poloze dlouhý 14,4 m, široký cca 15 m a vysoký cca 5 m. Při přepravě je dlouhý 13,2 m, široký cca 2,5 m a vysoký cca 3,2 m. Jeho hmotnost je cca 19 t (s pásovým podvozkem).

V případě Vašeho zájmu Vám rádi zašleme souhrn technických specifikací stroje v českém jazyce. Volejte prosím na telefonní číslo 602 235 476 nebo pište na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Stránka výrobce:
http://www.mccloskeyinternational.com/products/screeners/S80

McCloskey Internation

Drtiče a třídiče

Servis a prodej nových mobilních drtičů a třídičů kanadsko-irské firmy McCloskey Intl. Ltd.

Vyberte značku
EXTEC Screens & Crushers Ltd

Drtiče a třídiče

Servis a prodej použitých mobilních drtičů a třídičů britské firmy EXTEC Screens & Crushers Ltd.

Vyberte značku
DAMCO Trailers

Podvalníky

Servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers

Vyberte značku
Naše služby

Naše geologicko-průzkumná divize Vám nabízí tyto služby:

  • inženýrskogeologický průzkum
  • hydrogeologický průzkum
  • analýza rizik, průzkum skládek a kontaminovaných ploch
  • průzkum radonového rizika
  • vrtné práce a polní geotechnické zkoušky

      

 

Více informacívíce informací
Kontakty

INGES s.r.o.

Adresa provozovny:
Archeologická 2636/3
15500 Praha 5 – Stodůlky

Fakturační adresa:
Na Petynce 985/34
16900 Praha 6 – Střešovice

Tel: +420 251 621 991
GSM: +420 602 235 476

E-mail: info@ingespraha.cz
E-mail: inges.praha@email.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace