+420 602 235 476
info@ingespraha.cz

Mobilní čelisťový drtič J50(v2)

McCloskey J50v2 je inovovaná verze plně mobilního jednovzpěrného čelisťového drtiče se vstupem 1270 x 735 mm (nejširší ve své kategorii) na pásovém podvozku řízeném dálkovým ovládáním. Vibrační roštový podavač na vstupu je vybaven automatickou regulací podávání a teleskopickým bočním dopravníkem. Násypník je standardně vybaven i dvouvrstvým předtřídičem o délce 2,1 m a šířce 1,2 m. Hlavní dopravník s nastavitelným sklonem má šířku 1200 mm a vynáší podrcený materiál do výšky přes 4,2 m. Výstupní štěrbinu čelistí lze nastavit hydraulicky (i za chodu drtiče) na hodnoty od 50 do 175 mm. Vlastní drtič je vybaven i funkcí „zpětného drcení“ pro jednodušší uvolnění čelistí při zablokování drceným materiálem. Pro snazší ustavení drtiče do vhodné (vodorovné) polohy je chassis stroje vybaveno čtveřicí opěrných nohou. Drticí desky obou čelistí lze samozřejmě otáčet. (U verzí J50v1 nebo C50 jsou drticí desky obou čelistí totožné a lze je tedy kromě otáčení i zaměňovat.)

Pohon drtiče zajišťuje motor Catepillar C9 T3 Fixed speed nebo C9.3 T4F (o výkonu do 261 kW) a výhradně hydraulický systém. Ve standardní sestavě je zahrnuto i dálkové ovládání přesunu drtiče, skrápěcí systém a zakrytí hlav. dopravníku. Volitelně se dodává magnetický separátor, skrápěcí systém, ochranný štít hlavního dopravníku pod výstupem z drticí komory, centrální mazání ložisek, pasová tenzní váha a další doplňky. Drtič je vhodný jak pro lomové, tak recyklační aplikace. Lze jej transportovat po silnici na podvalníku, případně na vlastním přípojném kolovém podvozku (sedlovým tahačem). Jeho příprava k provozu nebo naopak k převozu trvá max. 1/2 hod.

McCloskey J50v2 je dlouhý 17,1 m, široký 3,0 m (4,5 m s vyklopeným bočním dopravníkem) a vysoký až cca 5 m. Pro přepravu se sklápí bočnice i čelo násypníku a koncová část hlavního dopravníku, a tím zmenší výšku drtiče na 3,6 m a délka na cca 15,4 m. Jeho hmotnost (vč. mgt. separátoru) je cca 52 t, resp 54t s před-třídičem.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi zašleme souhrn technických specifikací stroje v českém jazyce. Volejte prosím na telefonní číslo 602 235 476 nebo pište na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Stránka výrobce:
http://www.mccloskeyinternational.com/products/crushers/J50

McCloskey Internation

Drtiče a třídiče

Servis a prodej nových mobilních drtičů a třídičů kanadsko-irské firmy McCloskey Intl. Ltd.

Vyberte značku
EXTEC Screens & Crushers Ltd

Drtiče a třídiče

Servis a prodej použitých mobilních drtičů a třídičů britské firmy EXTEC Screens & Crushers Ltd.

Vyberte značku
DAMCO Trailers

Podvalníky

Servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers

Vyberte značku
Naše služby

Naše geologicko-průzkumná divize Vám nabízí tyto služby:

  • inženýrskogeologický průzkum
  • hydrogeologický průzkum
  • analýza rizik, průzkum skládek a kontaminovaných ploch
  • průzkum radonového rizika
  • vrtné práce a polní geotechnické zkoušky

      

 

Více informacívíce informací
Kontakty

INGES s.r.o.

Adresa provozovny:
Archeologická 2636/3
15500 Praha 5 – Stodůlky

Fakturační adresa:
Na Petynce 985/34
16900 Praha 6 – Střešovice

Tel: +420 251 621 991
GSM: +420 602 235 476

E-mail: info@ingespraha.cz
E-mail: inges.praha@email.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace