+420 602 235 476
info@ingespraha.cz

Mobilní čelisťový drtič J4/J4R

McCloskey J4 je plně mobilní verze jednovzpěrného čelisťového drtiče se vstupem 1000 x 700 mm na pásovém podvozku řízeném dálkovým ovládáním. Odhliňovač (vibrační roštový podavač) na vstupu je vybaven automatickou regulací podávání a samozřejmě sklopným bočním dopravníkem. Může být rozdělěný na podávací "stůl" a dvouvrstvý před-třídič. Hlavní dopravník s nastavitelným sklonem má šířku 1200 mm a vynáší podrcený materiál do výšky téměř 4 m. Výstupní štěrbinu čelistí lze nastavit hydraulicky na hodnoty od 70 do 200 mm. Vlastní drtič je vybaven i funkcí „zpětného drcení“ pro jednodušší uvolnění čelistí při zablokování drceným materiálem. Drticí desky lze standardně otáčet pro maximální využití. Pro snazší ustavení drtiče do vhodné (vodorovné) polohy je chassis stroje vybaveno čtveřicí opěrných nohou.

J4R je rozšířená varianta s instalovanou recirkulační jednotkou – dvouvrstvou sítovou komorou o velikosti cca 3,7 x 1,5 m integrovanou v sestavě hlavního dopravníku, dopravníkem podsítné a mezisítné frakce a vratnou větví nadsítné frakce.

Pohon drtiče zajišťuje motor Catepillar C9.3B nebo Volvo D11 (o výkonu 310 resp. 270 kW) a výhradně hydraulický systém. Ve standardní sestavě je zahrnuto i dálkové ovládání pojezdu drtiče a podavče a skrápěcí systém. Volitelně se dodává nástavba násypníku, magnetický separátor, ochranný štít hlavního dopravníku pod výstupem z drticí komory, pasová tenzní váha, příp. další doplňky. Drtič je vhodný jak pro recyklační, tak především lomové aplikace. Lze jej transportovat na podvalníku, jeho příprava k provozu nebo naopak k převozu trvá nanevýš půl hodiny.

McCloskey J4 je dlouhý cca 15,5 m, široký 2,9 m (6 m s vyklopeným bočním dopravníkem) a vysoký 4,3 m.
Pro přepravu je možno sklopit bočnice i čelo násypníku a tím zmenšit výšku drtiče na 3,5 m. Jeho hmotnost (bez mgt. separátoru) je cca 48 t.

McCloskey J4R je dlouhý cca 17 m, široký 3,6 m (10 m s vyklopenými bočními dopravníky) a vysoký 4,7 m. Pro přepravu je možno sklopit bočnice i čelo násypníku a vratný dopravník a tím zmenšit výšku drtiče na 3,5 m. Jeho hmotnost (včetně mgt. separátoru) je cca 56,5 t.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi zašleme souhrn technických specifikací stroje v českém jazyce. Volejte prosím na telefonní číslo 602 235 476 nebo pište na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Stránka výrobce:
https://mccloskeyinternational.com/product/j4-jaw-crusher/

McCloskey Internation

Drtiče a třídiče

Servis a prodej nových mobilních drtičů a třídičů kanadsko-irské firmy McCloskey Intl. Ltd.

Vyberte značku
EXTEC Screens & Crushers Ltd

Drtiče a třídiče

Servis a prodej použitých mobilních drtičů a třídičů britské firmy EXTEC Screens & Crushers Ltd.

Vyberte značku
DAMCO Trailers

Podvalníky

Servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers

Vyberte značku
Naše služby

Naše geologicko-průzkumná divize Vám nabízí tyto služby:

  • inženýrskogeologický průzkum
  • hydrogeologický průzkum
  • analýza rizik, průzkum skládek a kontaminovaných ploch
  • průzkum radonového rizika
  • vrtné práce a polní geotechnické zkoušky

      

 

Více informacívíce informací
Aktuality
Kontakty

INGES s.r.o.

Adresa provozovny:
Archeologická 2636/3
15500 Praha 5 – Stodůlky

Fakturační adresa:
Na Petynce 985/34
16900 Praha 6 – Střešovice

Tel: +420 251 621 991
GSM: +420 602 235 476

E-mail: info@ingespraha.cz
E-mail: inges.praha@email.cz