+420 602 235 476
info@ingespraha.cz

Mobilní třídič Extec TurboTrac

Extec TurboTrac je starší provedení universálního kompaktního plně mobilního třídiče s možností roztřídění vstupního materiálu na tři zrnitostní frakce + přepad na vstupním roštu. Vytříděný materiál je vynášen zpod sítové komory třemi integrovanými sklopnými dopravníky s výložní výškou cca 4,3 m, takže stroj nevyžaduje pro haldování další přídavné pasy. Sítová komora o rozměrech cca 1,5 x 3,0 m je dvouvrstevná a síta v každé vrstvě jsou příčně dělená na dvě samostatné plochy. Kaskádové dělení a vyšší frekvence kmitů sítové komory umožňují dokonalejší vytřídění materiálu. Vznětový motor Deutz BF4M 1012 C dosahuje výkonu 72 kW při spotřebě nafty 7 až 9 l/h. Výkon stroje je o 20 – 30% vyšší než u varianty 5000 S (do 250 t/h). TurboTrac může být osazen i vibračním roštem nad násypníkem. Třídič je posazen na podvozku se dvěma housenkovými pásy, jehož pohyb je řízen dálkovým ovládáním. Převáží se na podvalníku. Jeho příprava k provozu nebo naopak k převozu trvá cca 30 min.

Extec TurboTrac lze dle požadavku zákazníka vybavit některými více či méně běžnými doplňky: Vibrační rošt (s řadou trapézových roštnic a jednou vrstvou volitelných sít) pro dokonalejší odtřídění nejhrubší frakce, Topsoil Shredder (drticí rotavátor) na výstupu podavače násypníku (slouží k předrcení hrud hlíny nebo kusů dřeva), dálkové ovládání zdvihu vstupního roštu nebo centrální svod mazání ložisek. Běžnou doplňkovou výbavou jsou pasové tenzní váhy nebo magnetický separátor (permanentní magnet s dopravníkovým pasem běžícím kolmo na směr dopravníku třídiče).

Třídič je v pracovní poloze dlouhý cca 15,1 m, široký 17,2 m a vysoký 5,2 m. V přepravní poloze je třídič dlouhý cca 13,5 m, široký 2,7 m a vysoký 3,2 m. Jeho hmotnost je v základním provedení 22,3 t.

McCloskey Internation

Drtiče a třídiče

Servis a prodej nových mobilních drtičů a třídičů kanadsko-irské firmy McCloskey Intl. Ltd.

Vyberte značku
EXTEC Screens & Crushers Ltd

Drtiče a třídiče

Servis a prodej použitých mobilních drtičů a třídičů britské firmy EXTEC Screens & Crushers Ltd.

Vyberte značku
DAMCO Trailers

Podvalníky

Servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers

Vyberte značku
Naše služby

Naše geologicko-průzkumná divize Vám nabízí tyto služby:

  • inženýrskogeologický průzkum
  • hydrogeologický průzkum
  • analýza rizik, průzkum skládek a kontaminovaných ploch
  • průzkum radonového rizika
  • vrtné práce a polní geotechnické zkoušky

      

 

Více informacívíce informací
Aktuality
Kontakty

INGES s.r.o.

Adresa provozovny:
Archeologická 2636/3
15500 Praha 5 – Stodůlky

Fakturační adresa:
Na Petynce 985/34
16900 Praha 6 – Střešovice

Tel: +420 251 621 991
GSM: +420 602 235 476

E-mail: info@ingespraha.cz
E-mail: inges.praha@email.cz