+420 602 235 476
info@ingespraha.cz

Mobilní třídič Extec S-7 Triple-deck Doublescreen

Extec S-7 Triple-deck je universální kompaktní mobilní třídič na housenkovém podvozku s možností přetřídění vstupního materiálu na čtyři zrnitostní frakce + přepad na vstupním roštu. Vytříděný materiál je vynášen zpod páru sítových komor čtyřmi integrovanými sklopnými dopravníky s výložní výškou cca 5,0/4,0 m (boční), resp. 4,7 m (zadní), takže stroj nevyžaduje pro haldování další přídavné pasy. Dvě sítové komory (samostatné vibrační jednotky za sebou) o sumárních rozměrech cca 1,5 x 5,7 m jsou třívrstvé s možností nastavit různé kombinace sklonu sít. Kaskádové uspořádání a vysoký počet kmitů komor umožňují dokonalé vytřídění materiálu. Přístup k sítovým komorám je umožněn z boků, kde jsou umístěny sklopné obslužné plošiny. Vznětový motor Deutz BF4M 2012 C dosahuje výkonu 75 kW při spotřebě nafty 9 až 10 l/hod. Výkon stroje je až 500 t/h – v závislosti na charakteru vstupu a zrnitosti výstupu. Základní sestava zahrnuje i dálkové ovládání pojezdu stroje a zdvih roštu nad násypníkem. Třídič může být posazen na vlastním odpojitelném kolovém podvozku se třemi dvojitými nápravami, který se hydraulicky posouvá do přepravní nebo pracovní polohy (pro třídění se odtahuje mimo pracovní prostor). Třídič se pak přepravuje jakýmkoli sedlovým tahačem, bez podvozku na podvalníku. Jeho příprava k provozu nebo naopak k převozu trvá cca 1 hodinu.

Extec S-7 Triple-deck může mít vibrační rošt (s řadou trapézových roštnic a jednou vrstvou volitelných sít) pro dokonalejší odtřídění nejhrubší frakce. Běžnou doplňkovou výbavou jsou pasové tenzní váhy nebo magnetický separátor (permanentní magnet s dopravníkovým pasem běžícím kolmo na směr dopravníku třídiče).

Třídič je v pracovní poloze dlouhý cca 18,2 m, široký 18,3 m a vysoký až 6,7 m. V přepravní poloze je třídič dlouhý cca 17,6 m, široký 2,7 m a vysoký 3,7 m. Jeho hmotnost je v základním provedení cca 34 tuny, s vibračním roštem cca 37 tun.

McCloskey Internation

Drtiče a třídiče

Servis a prodej nových mobilních drtičů a třídičů kanadsko-irské firmy McCloskey Intl. Ltd.

Vyberte značku
EXTEC Screens & Crushers Ltd

Drtiče a třídiče

Servis a prodej použitých mobilních drtičů a třídičů britské firmy EXTEC Screens & Crushers Ltd.

Vyberte značku
DAMCO Trailers

Podvalníky

Servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers

Vyberte značku
Naše služby

Naše geologicko-průzkumná divize Vám nabízí tyto služby:

  • inženýrskogeologický průzkum
  • hydrogeologický průzkum
  • analýza rizik, průzkum skládek a kontaminovaných ploch
  • průzkum radonového rizika
  • vrtné práce a polní geotechnické zkoušky

      

 

Více informacívíce informací
Kontakty

INGES s.r.o.

Adresa provozovny:
Archeologická 2636/3
15500 Praha 5 – Stodůlky

Fakturační adresa:
Na Petynce 985/34
16900 Praha 6 – Střešovice

Tel: +420 251 621 991
GSM: +420 602 235 476

E-mail: info@ingespraha.cz
E-mail: inges.praha@email.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace