+420 602 235 476
info@ingespraha.cz

Mobilní třídič Extec S-5 Doublescreen (Fulltrac)

Extec S-5 Doublescreen je universální kompaktní mobilní třídič na housenkovém podvozku s možností přetřídění vstupního materiálu na tři zrnitostní frakce + přepad na vstupním roštu. Vytříděný materiál je vynášen zpod páru sítových komor třemi integrovanými sklopnými dopravníky s výložní výškou cca 4,6 m (boční), resp. 4,2 m (zadní), takže stroj nevyžaduje pro haldování další přídavné pasy. Dvě sítové komory (samostatné vibrační jednotky za sebou) o sumárních rozměrech cca 1,5 x 4,8 m jsou dvouvrstevné s možností nastavit různé kombinace sklonu sít. Kaskádové uspořádání a vysoký počet kmitů komor umožňují dokonalé vytřídění materiálu. Přístup k sítovým komorám je umožněn z boků, kde jsou umístěny sklopné obslužné plošiny. Vznětový motor Deutz BF4M 2012 C dosahuje výkonu 75 kW při spotřebě nafty 8 až 10 l/hod. Výkon stroje je až přes 400 t/h – v závislosti na charakteru vstupu a zrnitosti výstupu. Centrální svody mazání ložisek jsou standardně umístěny na spodních částech konstrukce dopravníků. Základní sestava zahrnuje i dálkové ovládání pojezdu stroje a zdvih roštu nad násypníkem. Třídič může být posazen na vlastním odpojitelném kolovém podvozku se dvěma dvojitými nápravami, který se hydraulicky posouvá do přepravní nebo pracovní polohy (pro třídění se odtahuje mimo pracovní prostor). Třídič se pak přepravuje jakýmkoli sedlovým tahačem, bez podvozku na podvalníku. Jeho příprava k provozu nebo naopak k převozu trvá cca 1 hodinu.

Extec S-5 Doublescreen lze dle požadavku zákazníka vybavit některými více či méně běžnými doplňky: Vibrační rošt (s řadou trapézových roštnic a jednou vrstvou volitelných sít) pro dokonalejší odtřídění nejhrubší frakce, Topsoil Shredder (drticí rotavátor) na výstupu podavače násypníku (slouží k předrcení hrud hlíny nebo kusů dřeva) či manipulační oj pro omezený přesun kolových třídičů po lokalitě. Běžnou doplňkovou výbavou jsou pasové tenzní váhy nebo magnetický separátor (permanentní magnet s dopravníkovým pasem běžícím kolmo na směr dopravníku třídiče).

Třídič je v pracovní poloze dlouhý cca 17,8 m, široký 17,0 m a vysoký až 6,2 m. V přepravní poloze je třídič dlouhý cca 16,0 m, široký 2,6 m a vysoký přes 3,9 m. Jeho hmotnost je v základním provedení cca 31 tun, s vibračním roštem cca 33,5 tuny.

McCloskey Internation

Drtiče a třídiče

Servis a prodej nových mobilních drtičů a třídičů kanadsko-irské firmy McCloskey Intl. Ltd.

Vyberte značku
EXTEC Screens & Crushers Ltd

Drtiče a třídiče

Servis a prodej použitých mobilních drtičů a třídičů britské firmy EXTEC Screens & Crushers Ltd.

Vyberte značku
DAMCO Trailers

Podvalníky

Servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers

Vyberte značku
Naše služby

Naše geologicko-průzkumná divize Vám nabízí tyto služby:

  • inženýrskogeologický průzkum
  • hydrogeologický průzkum
  • analýza rizik, průzkum skládek a kontaminovaných ploch
  • průzkum radonového rizika
  • vrtné práce a polní geotechnické zkoušky

      

 

Více informacívíce informací
Aktuality
Kontakty

INGES s.r.o.

Adresa provozovny:
Archeologická 2636/3
15500 Praha 5 – Stodůlky

Fakturační adresa:
Na Petynce 985/34
16900 Praha 6 – Střešovice

Tel: +420 251 621 991
GSM: +420 602 235 476

E-mail: info@ingespraha.cz
E-mail: inges.praha@email.cz