+420 602 235 476
info@ingespraha.cz

Mobilní třídič Extec S-3 Singlescreen (Fulltrac)

Extec S-3 Singlescreen je universální kompaktní mobilní třídič na housenkovém podvozku s možností přetřídění vstupního materiálu na tři zrnitostní frakce + přepad na vstupním roštu. Vytříděný materiál je vynášen zpod sítové komory třemi integrovanými sklopnými dopravníky s výložní výškou cca 4,3 m (boční), resp. 4 m (zadní), takže stroj nevyžaduje pro haldování další přídavné pasy. Sítová komora o rozměrech cca 1,5 x 3,0 m je dvouvrstevná, ve verzi 2008 s jedním sítem v každé vrstvě (starší provedení mají síta příčně dělená do kaskády). Vysoké frekvence kmitů sítové komory umožňují dokonalé vytřídění materiálu. Přístup k sítové komoře je umožněn z boků, kde jsou umístěny sklopné obslužné plošiny, z nichž je snadný přístup jak k sítům, tak k napínacím mechanismům.

Vznětový motor Deutz BF4M 2012 C dosahuje výkonu 75 kW při spotřebě nafty 7 až 9 l/hod. Výkon stroje je až 300 t/h – v závislosti na charakteru vstupu a zrnitosti výstupu. Centrální svody mazání ložisek jsou standardně umístěny na spodních částech konstrukce dopravníků. Základní sestava zahrnuje i dálkové ovládání pojezdu stroje a zdvih roštu nad násypníkem. Třídič se přepravuje na podvalníku, jeho příprava k provozu nebo naopak k převozu trvá cca 1 hodinu.

Extec S-3 Singlescreen lze dle požadavku zákazníka vybavit některými více či méně běžnými doplňky: Vibrační rošt (s řadou trapézových roštnic a jednou vrstvou volitelných sít) pro dokonalejší odtřídění nejhrubší frakce či Topsoil Shredder (drticí rotavátor) na výstupu podavače násypníku (slouží k předrcení hrud hlíny nebo kusů dřeva). Běžnou doplňkovou výbavou jsou pasové tenzní váhy nebo magnetický separátor (permanentní magnet s dopravníkovým pasem běžícím kolmo na směr dopravníku třídiče).

Třídič je v pracovní poloze dlouhý cca 15,1 m, široký 16,8 m a vysoký až 5,2 m. V přepravní poloze je třídič dlouhý cca 14,1 m, široký 2,6 m a vysoký 3,3 m. Jeho hmotnost je v základním provedení cca 22 tun, s vibračním roštem cca 25 tun.

McCloskey Internation

Drtiče a třídiče

Servis a prodej nových mobilních drtičů a třídičů kanadsko-irské firmy McCloskey Intl. Ltd.

Vyberte značku
EXTEC Screens & Crushers Ltd

Drtiče a třídiče

Servis a prodej použitých mobilních drtičů a třídičů britské firmy EXTEC Screens & Crushers Ltd.

Vyberte značku
DAMCO Trailers

Podvalníky

Servis a prodej přívěsných silničních a zemědělských podvalníků irské firmy DAMCO Trailers

Vyberte značku
Naše služby

Naše geologicko-průzkumná divize Vám nabízí tyto služby:

  • inženýrskogeologický průzkum
  • hydrogeologický průzkum
  • analýza rizik, průzkum skládek a kontaminovaných ploch
  • průzkum radonového rizika
  • vrtné práce a polní geotechnické zkoušky

      

 

Více informacívíce informací
Aktuality
Kontakty

INGES s.r.o.

Adresa provozovny:
Archeologická 2636/3
15500 Praha 5 – Stodůlky

Fakturační adresa:
Na Petynce 985/34
16900 Praha 6 – Střešovice

Tel: +420 251 621 991
GSM: +420 602 235 476

E-mail: info@ingespraha.cz
E-mail: inges.praha@email.cz